Jury


Obulikowano: 05.02.2018

Już niebawem przedstawimy Jurorów Power of Content Marketing Awards 2018!


_______________________________________________________________________
Obulikowano: 08.02.2017


 Jurorzy edycji 2017

Jury jubileuszowej edycji konkursu jest wyjątkowe - tak jak niezwykła jest liczba 10. A ponieważ w tym roku nie wszystko jest "jak zwykle", postanowiliśmy powoli, acz systematycznie, dawkować informacje o jego składzie.

 

JACEK WASILEWSKI
Przewodniczący Jury
 

Dr Jacek Wasilewski pracuje na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych UW, gdzie zajmuje się retoryką medialną i skutecznością przekazu. W Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Instytucie Kulturoznawstwa zajmuje się semiotyką przekazu medialnego i kulturowymi wzorami korzystania z mediów. Scenarzysta filmów dokumentalnych, kampanii społecznych, aktualnie wraz z psychologami zajmuje się również opracowaniem metod zmiany wizerunku sądów powszechnych.

 

AGATA LIPIEC

Ekspertka w dziedzinie komunikacji w internecie i nowych mediach Entuzjastka blogosfery i współpracy z influencerami. Z sukcesem stworzyła i rozwinęła kanały social media i content marketingowe dwóch największych instytucji finansowych w Polsce - PKO BP i PZU. Stworzone przez nią blogi firmowe - pomoctomoc.pzu.pl i blog.pzu.pl były wielokrotnie nagradzane i urosły do rangi najlepszych praktyk komunikacji CSR. Aktualnie manager w dziale marketingu Deloitte CE.

Autorka wielu nagradzanych kampanii z udziałem liderów opinii w internecie. Prelegentka konferencji poświęconych współpracy marek z influencerami, oraz komunikacji w social mediach i internecie.
 MONIKA SOŃTA
 

Jej żywioły to komunikacja wewnętrzna i zaangażowanie pracowników. Absolwentka studiów doktoranckich Zarządzania na Akademii Leona Koźmińskiego. Kończy pisać pracę na temat komunikacji korporacyjnej. Zafascynowana zagadnieniem QWL (Quality of Working Life).
Uczestniczka i  prelegentka międzynarodowych seminariów komunikacyjnych (komercyjnych oraz naukowych) m.in. EUPRERA, EU-WIN. Wykładowca na Studiach Employer Branding na Akademii Leona Koźmińskiego.
Autorka i koordynatorka inicjatywy „M-Factor, o jakiej pracy marzy mama” – badania klimatu organizacyjnego sprzyjającego pracy mam. Po godzinach, prowadzi blog dla aktywnych rodziców - zmianaperspektywy.pl
 

 


ELŻBIETA WOJCIECHOWSKA


Psycholog społeczny. Swoją karierę zawodową rozpoczynała w firmie Polkomtel współtworząc Dział Sprzedaży w Regionie Mazowieckim. Odpowiadała również za ścieżkę szkoleń i rozwoju pracowników rynku biznesowego.
Od 2014 roku współtworzy program Digital University, którego celem jest edukacja w zakresie nowych technologii. Od dwóch lat odpowiada w Fundacji za realizację  projektów edukacyjnych skierowanych do dzieci i młodzieży. Współpracuje również ze Stowarzyszeniami i organizacjami wspierającymi rozwój dzieci ze środowisk zagrożonych wykluczeniem społecznym.
Prywatnie mama Grzesia i Kuby, z którymi realizuje swoją pasję – podróże małe i duże.
 

ROŚCISŁAW SZWEDOW
 

Absolwent Wydziału Malarstwa i Grafiki łódzkiej ASP. Przez wiele lat dyrektor kreatywny w branży mediów. Jego pasją są: grafika, plakat,  fotografia artystyczna oraz malarstwo, które z powodzeniem realizuje w pracy zawodowej. Z rynkiem medialnym, jak sam mawia, jest związany od zawsze. Jeszcze jako uczeń liceum podjął pierwszą pracę na stanowisku grafika w jednej z młodzieżowych gazet w Kijowie. Na swoim koncie zawodowym ma wiele multimedialnych projektów, które funkcjonują w kraju i za granicą. Od kilku lat mocno zaangażowany w działalność charytatywną i społeczną. Jest pomysłodawcą, założycielem i prezesem Fundacji Świat Bez Wandalizmów.

 PAWEŁ TKACZYK


Zarabiający na życie opowiadaniem historii mówca publiczny, właściciel firmy Midea oraz autor dwóch książek: „Zakamarki marki” oraz „Grywalizacja” – obie znalazły się na pierwszym miejscu listy bestsellerów OnePress. „Zakamarki marki” zdobyły tytuł Marketingowej książki roku 2011. W przygotowaniu jest kolejna - „Narratologia”. Poza książkami i blogiem, pisze regularnie do branżowych czasopism, takich jak „Brief” czy „Marketing w praktyce”. 
Równie ważną rolę jak pisanie w Jego życiu odgrywa dzielenie się wiedzą. Prowadzi wykłady i szkolenia w ramach współpracy z firmami w całej Polsce: m.in. Akademia im. Leona Koźmińskiego w Warszawie, Akademia Górniczo-Hutnicza w Krakowie, Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu. Firmy, które szkolił to m.in. Credit Agricole, Citibank, Sanofi Aventis czy Hama.JACEK PIOTROWSKI
 
Ukończył Wydział Operatorski Wyższej Szkoły Filmowej w Łodzi. Jego pasją jest fotografia dokumentalna. Od ponad 10 lat zajmuje się fotografią inscenizowaną, przede wszystkim portretami i modą. Od 1994 roku jest stałym partnerem wydawnictwa Agora SA. Autor wielu artystycznych sesji mody do dodatku "Gazety Wyborczej" - "Wysokie Obcasy", a także portretów znanych Polaków i osobistości światowego kina oraz literatury, m.in. Jeana Reno i Paulo Coelho, dla magazynu "VIVA". Zdobywca dwóch pierwszych nagród w konkursie Polskiej Fotografii Prasowej w 1996 roku w kategoriach: Ludzie/Kultura.

 

 

ARTUR MACIOROWSKI
 
Artur Maciorowski - trener, konsultant i publicysta w zakresie e-marketingu i e-biznesu. W branży działa od 1998 roku. Właściciel firmy doradczo-szkoleniowej eCode. Współpracuje lub współpracował m.in. z: Grupą ING, Bankiem DnB NORD, Bankiem BPH, Bankiem Fortis, Proamą czy Auchan Polska. Od 12 lat prowadzi szkolenia, w których udział wzięło już ponad 10 000 osób. Autor książek: "E-marketing w praktyce. Strategie skutecznej promocji online", "Skuteczny e-mail marketing" i współautor "Wskaźników marketingowych".

 


Prelegenci konferencji Power of Content Marketing 2016
  • Nenad Senic
    Nenad Senic
  • Jesper Laursen
    Jesper Laursen
  • Paal Schwital
    Paal Schwital
Znajdź nas na

  • SCMP jest członkiem

Agencja Interaktywna Hotchili